Cítíš se v nudném a monotónním manželství bez lásky jako v pasti? Chybí ti kouzlo vášně, vzrušení a intimity? Zkus seznamku Victoria Milan!

Victoria Milan jsou nové celoevropské stránky, na kterých se ženatí, vdané a zadaní mohou seznámit, domluvit si rande a rozvíjet diskrétní aférky. Ať už chceš nevinně flirtovat s kamarády přes Internet, najít někoho na jednu noc nebo si rozjet opravdovou aférku a najít si milence nebo milenku, seznamovací stránky Victoria Milan ti nabízejí bezpečné, anonymní a diskrétní internetové prostředí. Prohledávej a komunikuj s tisíci ženatými a vdanými nebo jinak zadanými členy z celé České republiky a Evropy. Naši členové jsou lidé jako ty a touží znovu prožít ty magické momenty štěstí a touhy.

Seznamka pro lidi v manželství nebo ve vztahu

Podle mezinárodních vědeckých studií až 30 % všech členů zaregistrovaných na klasických internetových seznamkách pro nezadané neříká pravdu o tom, zda jsou ženatí nebo vdané nebo zda žijí ve vztahu. Victoria Milan je internetová seznamka vytvořená právě pro ženaté nebo zadané muže a vdané nebo zadané ženy, které hledají mimomanželskou aféru, takže tady opravdu není důvod o svém osobním statusu lhát. Většina našich členů se u nás zaregistruje se slovy „hledám vdanou ženu“ nebo „hledám ženatého muže“. Takže nám při registraci řekni pravdu o tom, jak je to s tvou osobní situací a vztahy, a pusť se do hledání!

100% anonymní a diskrétní

Jako člen Victoria Milan budeš 100% anonymní. Nebudeme po tobě chtít citlivé osobní identifikační údaje, jako je tvoje jméno, adresa, telefonní číslo a podobně. Je to snadné! Prostě si vymysli uživatelské jméno a založ si anonymní emailový účet u jednoho z mnoha poskytovatelů emailů zdarma, jako je Gmail.com, Seznam.cz nebo Centrum.cz, a pusť se do toho! Začni s hledáním a proměň celý svůj život! Seznam se se zajímavými členy a dej jim nějaké osobní informace teprve tehdy, když získají tvou důvěru, v takovém tempu, jaké ti vyhovuje.

Hledám milence nebo milenku v místě bydliště nebo na druhém konci světa

Mnoho lidí, kteří jsou ve vztahu, považuje za jednodušší začít si milostnou aféru daleko od domova, třeba na služební cestě nebo nějaké ty romantické víkendové záležitosti. Jsou ale tací, kteří chtějí najít milence nebo milenku v místě bydliště, protože je to jednodušší a pohodlnější a styk bude pravidelnější. Victoria Milan nabízí velikou členskou základnu ženatých, vdaných a zadaných uživatelů z celé České republiky a Evropy. Všechno záleží na tobě!

Bezpečnost

Seznámit se s někým na seznamce Victoria Milan musí být nejen zábavné, ale i bezpečné. Zaměstnáváme profesionální správce, kteří stránky Victoria Milan denně monitorují a zajišťují tvoji bezpečnost a naprostou diskrétnost. Všichni členové mohou snadno nahlásit podezřelé aktivity a profily kliknutím na tlačítko „Nahlásit“, která je umístěné na každém členském profilu. Kdokoli poruší naše smluvní podmínky, bude s okamžitou platností nemilosrdně zablokován a přidán na černou listinu (respektive jeho email, IP adresa atd.).

Opravdové profily, opravdoví členové

Seznamka Victoria Milan má tisíce členských profilů, které si vytvořili opravdoví lidé – a mnozí z nich dost možná žijí nedaleko od tvého bydliště. Rozhodně nejsme jedna těch z podvodných seznamek plných falešných profilů. Victoria Milan je opravdová internetová seznamka, kterou používají opravdoví lidé, na což jsem velmi hrdí. Zkrátka nedovolíme zakládání falešných profilů a prosíme tímto všechny členy, aby nahlásili profily, o kterých podezírají, že jsou falešné nebo podvodné, abychom mohli zahájit vyšetřování a podniknout patřičné kroky.

Victoria Milan na sociálních sítích

Victoria Milan má také stránky na vybraných sociálních sítích; máme blog, Facebook a Twitter. Sledujte náš blog, bude tam spousta zajímavých článků, studií a osobních zkušeností ostatních uživatelů seznamky Victoria Milan.

Kontakt:

Victoria Milan
support@victoriamilan.cz

Jméno firmy: Digisec Media Limited
IČ: C56612
The Hub Workspace, Suite 003
Triq San Andrija
San Gwann SGN 1612
Malta