1

Vytvoř si ZDARMA
svůj 100% anonymní profil

Zvol si anonymní přezdívku, podle které tě nepůjde identifikovat. Zadání jakýchkoli osobních údajů, které by umožnily tvoji identifikaci (jméno, adresa, telefonní číslo atd.), bude automaticky odmítnuto kvůli zachování 100% anonymity.

Nahrání profilové fotky ti zajistí 15× víc pozornosti a odpovědí, než mají členové bez fotky.

TIP#1

AnonymousBlur™ je nástroj, kterým se dá před nahráním fotky rozmáznout obličej k nepoznání.

TIP#2

Přepínačem „Soukromá – Veřejná“ můžeš fotku schovat před veřejností. Když si člen získá tvoji důvěru, můžeš mu dát přístup k soukromým fotkám pomocí klíče PrivateKesy.

2

Jak daleko chceš
zajít je jen NA TOBĚ

Jako člen seznamky Victoria Milan® máš všechno pod kontrolou. Hranice stanovíš TY a ostatní členové je při komunikaci s tebou budou muset respektovat. Můžeš si začít nevinný flirt nebo aférku čistě přes internet, anebo si najít opravdového milence nebo milenku pro opravdová setkání. Je NA TOBĚ, jak daleko chceš zajít.

Rozšířené vyhledávání

Seznamka Victoria Milan® má unikátní vyhledávání, ve kterém můžeš nastavit celou řadu parametrů, jako například věk, země, oblast, město, vzdálenost od tebe v kilometrech, výška, váha, fyzický vzhled, postava, osobnost, zájmy... a mnoho dalších věcí.

3

Komunikuj anonymně
se zajímavými členy

Victoria Milan® nabízí celou řadu komunikačních nástrojů, s jejichž pomocí můžeš anonymně komunikovat se členy, kteří tě zaujmou:

Mrknutí

Mrknutím na zajímavé členy jim ukážeš svůj zájem a začneš flirt. Mrknutí často slouží jako začátek komunikace, i když někteří členové raději pošlou zprávu.

Soukromé zprávy

Zprávu pošleš tak, že na profilu jakéhokoli člena nebo členky klikneš na tlačítko „Poslat zprávu“, napíšeš ji, a zmáčkneš „Odeslat“.