Nabízíme širokou škálu bezpečných a ověřených způsobů platby. O našich současných možnostech si můžete přečíst podrobnější informace níže (Nezapomínejte prosím, že ne v každé zemi jsou dostupné všechny způsoby platby. Podívejte se prosím na stránku Členství, pak zvolte vámi požadovaný balíček, a uvidíte, které možnosti jsou pro vás k dispozici).

Platba kartou

Přijímáme celou řadu platebních karet: Visa, Mastercard, American Express nebo Discover. (Upozorňujeme, že pouze tyto karty jsou akceptovány v každé zemi, místní poskytovatele bohužel naše stránky nepodporují.) Jméno Victoria Milan se nikdy neobjeví na vašem výpisu z účtu, vždy bude použito neutrální, anonymní jméno.

Entropay (považováno za platbu kartou)

Entropay je předplacená virtuální Visa karta, kterou můžete používat pro online platby. Jednoduše jděte na www.entropay.com a svou virtuální kartu získáte během několika minut. Až se zaregistrujete, budete si moci převést peníze ze svého bankovního účtu nebo jiné karty na svou kartu Entropay. (Přijímá většinu platebních karet). Pak můžete virtuální Visa kartu používat k platbám online nebo přes mobilní telefon všude tam, kde uvidíte logo Visa.

Paysafecard

Karta Paysafe je řešení v podobě voucheru. Jednoduše vložte 16ti místný kód z Paysafe karty do políčka na stránce a dojde k dokonale anonymní platbě. Na stránce www.paysafecard.com vložte PSČ/město a okamžitě zjistíte, kde je nejbližší prodejní místo karet Paysafe ve vašem okolí.

Neteller

Neteller je elekntronická peněženka, kterou si můžete vytvořit na https://www.neteller.com. Když vložíte peníze na svůj účet NETELLER, můžete je dále použít kdykoli a kdekoli.

Entercash

Entercash je služba internetového bankovnictví. Zvolte prosím vaši banku a přihlaste se do služby Netbank, kde můžete zaplatit. Váš účet bude po odeslání platby okamžitě aktualizován.

IDEAL

Ideal představuje způsob placení v reálném čase, který využívá stejné prostředí jako vaše online bankovnictví. Dvoufaktorové ověření poskytuje vysokou úroveň zabezpečení, například se jedná o přístupový token podle čipu ve vaší debetní nebo kreditní kartě. S prodejcem také nesdílíte žádné citlivé údaje, např. číslo kreditní karty.

GooglePlay nebo iTunes

Tyto možnosti jsou k dispozici pro mobilní telefony a tablety. Když platíte přes Google nebo Apple, můžete využít všechny platební metody, které se používají k platbě na těchto službách. Nezapomínejte prosím, že automatické obnovení související s platbami u společnosti Apple nelze vypnout přes náš zákaznický servis.

Pokud si chcete zajistit, aby se vaše členství neobnovilo, přejděte na odkaz níže:

Pro iTunes: https://support.apple.com/en-us/HT202039

Pro GooglePlay: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en